ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - براساس شنیده ها از منابع مردمی ، عبداله حسین زاده کاندیدای پیشین شورای شهر گنبدکاووس جهت تصدی شهرداری تاتارعلیا به استانداری معرفی شده است.

ادامه مطلب...

 

گرگان : ترکمن سسی - براساس شنیده ها عفت همدم مدیرکل دفتر فنی استانداری به زودی به عنوان جایگزین میرمحمد غراوی به عنوان معاون عمرانی استانداری گلستان معرفی می شود.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : نورمحمد دانشمند - با نزدیک تر شدن به روز جمعه ۲۸ خردادماه سال ۱۴۰۰ ، زمان برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراها، تحرکات و فعالیت های کاندیداها ، هواداران کاندیداها و فعالان انتخاباتی در گنبدکاووس شتاب بیشتری گرفته است.

ادامه مطلب...

 

یادداشت طنز : وحید حاج سعیدی - خدابیامرز «آبراهام مازلو» نظریه‌پرداز کلاسیک و فقید مدیریت، در مورد نیازهای اساسی انسان شِکرهای فراوانی ببخشید نظریات متعددی افاضه کرده است.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی –شهروند بندرترکمنی که بیمار سرطانی دارد گفت: امروز پنج شنبه برای پرتو درمانی به بیمارستان 5 آذر گرگان مراجعه کردیم ، ولی بدلیل خرابی دستگاه پرتو درمانی به بیمار سرطانی ما خدمات ارائه ندادند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - آق قلا: منصور گرکز دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی و استاد دانشگاه که زمزمه حضور او در انتخابات مجلس آتی شنیده می شود؛ دیشب مهمان ماهری ها در آق قلا بود .

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - طاهر جانی : عبدالحکیم فیروزی فرماندار سابق بندرترکمن در حال رایزنی با فعالان دیده می شود. پیشتر گفته می شد که این چهره قصد کاندیداتوری در این دوره را ندارد. فیروزی که طی دوره های گذشته حمایت هوادارانش را به دنبال داشت در دوره نهم با کمتر از صد رای از راهیابی به مجلس باز ماند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - طاهر جانی: در ادامه انتشار دوره ای آخرین شنیده ها و تحلیل های انتخاباتی مجلس یازدهم ، شنیده های انتخاباتی مردادماه در راستای اطلاع مخاطبان گرامی از آخرین تحرکات انتخاباتی در حوزه های مختلف انتخاباتی استان ارایه می شود.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - طاهر جانی : سخنگوی شورای نگهبان در تازه ترین سخنان خود درباره انتخابات مجلس یازدهم می گوید: اگرکاندیداهای بهارستان در زمان تبلیغات انتخاباتی دست به هزینه های سنگین و خارج از عرف بزنند، شورای نگهبان به این مسئله ورود کرده و نوع تبلیغات شان در تایید و یا رد صلاحیت داوطلبین تاثیرگذار خواهد بود.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - در دهه شصت شمسی که اکثر خانوادها سودای برخورداری از نعمت تلویزیون در سر داشتند روند فعالیت های انتخاباتی صرفا دراندک جلسات سخنرانی انگشت شمار کاندیداها و چسباندن تعداد زیادی پوستر و عکس در ایام تبلیغات رسمی بر روی دیوار و بنای ساختمان ها خلاصه می شد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی -در تازه ترین شنیده های انتخاباتی مجلس یازدهم از فضای انتخاباتی در دوره پساسیل تا استعفای برخی مدیران برای شرکت در رقابت های انتخاباتی و جدیدترین تحرکات کاندیدها از شرق تا غرب استان مطلع می شوید.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه فضای مجازی در انتخابات بسیار مؤثر است ، ولی اگر رها شود می‌تواند تهدیدی برای انتخابات باشد، گفت: همه داوطلبان انتخابات که در فضای مجازی فعالیت کرده و سایت و کانال دارند، آدرس آن پایگاه‌های اطلاع‌رسانی را باید اعلام کنند.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - سیدعلی طاهری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گلستان و واحد گرگان و نماینده دو دوره مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با انتشار پیامی انصراف خود از نامزدی انتخابات مجلس یازدهم را اعلام کرد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - سلیمان هاشمی کاندیدای مطرح دو دوره قبلی انتخابات مجلس از حوزه گنبدکاووس و بخش داشلی برون، شب پنج شنبه در دومین روز از عید فطر در نشست هم اندیشی فعالان انتخاباتی شهرستان گنبدکاووس تاکید کرد: در انتخابات دیگران را نفی نکنیم بلکه خودمان را اثبات کنیم .

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – شنیده ها حاکی از آن است که دکتر قربان شهریاری رئیس موسسه آموزش عالی کمیل با هدف ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه غرب استان گلستان از سمت خود استعفا داده است.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - 1- پس از کش و قوس های فراوان در خصوص استانی شدن انتخابات آتی مجلس، به نظر می رسد این طرح به انتخابات مجلس یازدهم نرسد. از زمان شروع این موضوع در صحن علنی مجلس، نامزدهای احتمالی انتخابات آتی مجلس در بلاتکلیفی کماکان منتظر فرجام این موضوع هستند.

ادامه مطلب...

 
ترکمن سسی - در حالیکه کمتر از ۹ ماه به زمان انتخابات مجلس یازدهم باقی است، تحرکات انتخاباتی برخی فعالین سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در منطقه کمابیش در رسانه ها و شبکه های اجتماعی مشاهده می شود.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - صدای شهروند : طبق شنیده ها نوروزگاه ۹۸ روستایی در محوطه پارک الغدیر و نوروزگاه شهری در محوطه سالن المپیک گنبدکاووس برگزار می شود.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی – هرچه به ایام داغ انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی در سال 98 نزدیکتر می شویم اخبار و حواشی زیادی پیرامون نمایندگان مجلس به گوش می رسد.

ادامه مطلب...

ترکمن سسی - محمد چوپانی از لیدر های شاخص سیاسی انتخاباتی گنبدکاووس ، ساعتی پیش با درج اعلامیه ای در گروه تلگرامی "ترکمن ایلم" نماینده گنبد را به مناظره دعوت کرد. 

ترکمن سسی

turkmensesi

نوین وب گستر

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی