ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی – عبدالستار کم فعال اجتماعی و فضای مجازی در سومین بخش از یادداشت خود با موضوع زیر ساخت های ارتباطی به اقدامات نماینده مردم غرب گلستان در این عرصه پرداخته است.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی، روزنامه نگار گلستانی در یادداشتی با عنوان "جزیره ای کوچک در انتظار تصمیماتی بزرگ!" نوشت: توسعه گردشگری در آشوراده با ملاحظات زیست محیطی خواسته عمومی مردم است.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - پیمان پیرا - تهیه خانه همواره یکی از دغدغه های اصلی مردم و دولت هاست و در شرایط تورمی امروز ، وام مسکن، میزان سود و نحوه بازپرداخت آن برای متقاضیان نهضت ملی مسکن اهمیت دارد.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - مجتبی لشکر بلوکی - یکی از مهمترین راهبردهای دشمن در مقابله با انقلاب اسلامی، مأیوس و ناامید کردن مردم، خصوصاً نسل جوان از آینده خود، انقلاب و کشور می باشد.

ادامه مطلب...

 

 

 

ترکمن سسی - عبدالستار کم - جاده های ارتباطی ، مهمترین ابزار رسیدن به توسعه در هر منطقه ای محسوب میشود و رشد صنعتی و گردشگری یک منطقه با راههای ارتباطی مناسب ، چتدین برابر می شود‌.

ادامه مطلب...

 

 

 ترکمن سسی - امان محمد خوجملی در بخش دیگری از یادداشت های خود از چادرهای فرهنگی ادبی آق توقای، از بخشی ها و صالح تکه نوشت.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – عبدالستار کم - توسعه ی زیرساخت های ارتباطی مثل جاده های مواصلاتی شهری و روستایی و حمل و نقل ، از الزامات مهم رشد اقتصادی و رونق گردشگری و اشتغال و افزایش رفاه عمومی به شمار می رود.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی در یادداشتی نوشت: با وجود جاذبه های گردشگری تاریخی، هنری و فرهنگی متعدد در شمال ایران، بیشتر گردشگرانی که به این خطه سفر می کنند، استفاده از موهبت های طبیعی دریا و جنگل را اولین اولویت خود در سفر به این سه استان قرار می دهند...

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - محمود رحیمی کنشگر اجتماعی و فعال رسانه ای گنبدی در یادداشتی با موضوع دیدار اخیر آیت الله نورمفیدی با اصحاب رسانه شرق گلستان نوشت: علیرغم فرمایش حاج آقا در خصوص اینکه ایشان تمام استان را یکسان می بیننند، به نظر بنده گنبد و ترکمن صحرا به لحاظ زیر ساخت ها و امکانات در طی این چند دهه قابل قیاس با دیگر نقاط استان نیست.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - هر نکته ای که در یک خبر جزو اطلاعات عمومی یا بدیهی نباشد، باید به چیزی استناد شود، مگر در حالتی که خبرنگار خود شاهد رویداد باشد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - عبدالرسول جوادی بالا جاده - نزدیک انتخابات مجلس دوازدهم و ورود سیاسیون به این میدان، فضای سیاسی استان را دست خوش تغییرات اساسی کرد.

ادامه مطلب...

 


 ترکمن سسی - امان محمد خوجملی در دهمین بخش از یادداشت های خود از چادرهای فرهنگی ادبی آق توقای، از چادر محقر و همسایه های مهربان شان نوشت.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی – امید کوکبی دانشمند گنبدی نوشت: توسعه پایدار به توسعه‌ای گفته میشه که ضمن برآورده کردن نیازهای نسل کنونی، برآورده کردن نیازهای نسل‌های آینده رو هم تضمین کنه؛ البته نباید به بهانه توسعه، باعث نابودی، آلودگی یا تغییرات جبران‌ناپذیر در طبیعت شد.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - حامد دلیجه در یادداشتی با عنوان "تامین آب پتروشیمی گلستان ابهام دارد" نوشت: پروژه های پتروشیمی یکی از صنایع آب بر است بطوری که در جانمایی این گونه صنایع نخست محل تامین انرژی آن در نظر گرفته می شود.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - مجتبی لشکربلوکی - «حفظ جمهوری اسلامی از حفظ یک نفر - ولو امام عصر(عج) باشد - اهمیتش بیشتر است» ، این کلام ویژه امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در صحیفه امام جلد ۱۶،صفحه ۳۶۵ مکتوب درج گردیده و نشان از اهمیت بالای حفظ این نظام است.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - امان محمد خوجملی در نهمین بخش از یادداشت های خود از چادرهای فرهنگی ادبی آق توقای، از نسبت خشک سالی و مراسم مختوم قلی نوشت.

ادامه مطلب...

 ترکمن سسی - امان محمد خوجملی در نهمین بخش از یادداشت های خود از چادرهای فرهنگی ادبی آق توقای ، خوانندگان برتر مراسم مختوم قلی فراغی را سوژه یادداشت خود کرد.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - عبدالرسول جوادی بالاجاده - با اعلام اطلاعیه ها و شروع ستاد انتخابات کشور و انتصاب مسئولان ستاد انتخابات مجلس دوازدهم شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری،از شروع سال جاری " نسیم انتخابات در آسمان گلستان به وزیدن گرفت " .

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - مجتبی لشکربلوکی - « همانا ولایتعهدی هیچ امتیازی را بر من نیفزود. هنگامی که من در مدینه بودم فرمان من در شرق و غرب نافذ بود و وقتی سوار بر مرکب خود، از کوچه‌های مدینه عبور می‌کردم، کسی عزیرتر از من نبود.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - امان محمد خوجملی در هشتمین بخش از یادداشت های خود از چادرهای فرهنگی ادبی آق توقای ، گُم شدن کفش یکی از مهمانان در مراسم نکوداشت مختومقلی فراغی را سوژه یادداشت خود کرد.

ترکمن سسی

turkmensesi

نوین وب گستر

گرمایش تابشی تنور گازی