ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - هفته قبل که به مدرسه رفتم دیدم عمو سیفی در حال صحبت کردن با گوشی همراه است. سلام کردم. سرش را تکان داد و دستش را جلوی میکروفن موبایلش گرفت و آهسته زیر گوش من گفت: دارم با رادیو مصاحبه می کنم!

ادامه مطلب...


ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - این روزها که ملکه الیزابت بالاخره بعد از یک قرن رضایت داد به همراه عزرائیل به دَدَر برود، باز هم کما فی السابق یک عده بیکار الدوله پشت سر مرده دوره افتاده اند سرمایه شخصی و مال و اموال و درآمد سالیانه اش را حساب کنند!

ادامه مطلب...


ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - من در عجبم این افرادی که با آبروی مالی و اقتصادی خلق الله بازی می کنند، کار دیگری ندارند؟! بیکار الدوله اند؟! پول می گیرند یا مفتی کار می کنند؟! خودشان تابحال هدیه نگرفته اند؟! اصلاً واقعی اند یا فیک و تراریخته؟!

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی : مهران دالوندی - واقعیت این است که در این وضعیت اسفناک کنونی آسیب های اجتماعی بسیار زیاد می باشند .در این برهه از زمان برای اینکه زندگی مشترک سالمی داشته باشیم ،بایستی هنرمند باشیم و از رموز هنر در زندگی استفاده کنیم.

ادامه مطلب...

 

یادداشت طنز : وحید حاج سعیدی/

این روزها در حالی که اخبار ضد و نقیضی از حدود و ثغور خط فقر به گوش می رسد و هنوز میزان دقیق آن رسانه ای نشده است تا خلق الله تکلیف خودشان را بدانند، فیش حقوقی عده ای از مدیران و کارکنان فولاد مبارکه که فقط به عشق خدمت به بنده و جنابعالی نفس می کشند روی بقیه نجومی بگیران را سفید کرده است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : مهران دالوندی - امروزه در کمتر کشوری صف های طولانی پمپ بنزین وجود دارد . از آنجایی که وقت طلاست (Time is gold)،بایستی برای ثانیه ثانیه مردم برنامه ریزی شده تا وقت آن ها صرف تولید و سازندگی شده و نه اینکه به بطالت بگذرد!

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - مجتبی لشکر بلوکی مدرس دانشگاه می نویسد: روزی پس از ارائه مطلب در کلاس یکی از دانشجویان پرسید: استاد چرا از بین تمامی رئیس جمهورهای قبل و بعد انقلاب تاکنون؛ سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت شد؟ اصلاً راز محبوبیت آنان چه بود؟

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : مهران دالوندی - فرض کنید که پول بلیت شما برای سوار اتوبوس شدن بر مبنای وزن شماست.همینطور المان وزن در خیلی جاها دیگر تأثیرگذار است. مثلا برای سوار تاکسی،مینی بوس ،مترو،قطار یا هواپیما شدن یا برای سوار شدن تله کابین ،زیپ لاین و حتی وقتی به استخر یا حمام نمره یا عمومی می روید.

ادامه مطلب...


ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - ما ایرانی ها اساساً در زمان اظهار نظر ، اعتقادی به لزوم داشتن تخصص نداریم و هر گاه فرصتی دست دهد در حوزه های مختلف اعم از اجتماعی ، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی، بهداشتی، ورزشی و ... خود را صاحب ایده و رای می دانیم...

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی: چند روز قبل مهدی غضنفری رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی در نشست حکمرانی اقتصادی مدرسه شهید بهشتی اظهار داشت: کل اقتصاد به مانند ارابه است که ارابه‌ران ماهر می‌خواهد! چند ماه قبل هم دولت در اقدامی فراگیر اقدام به یک جراحی بزرگ اقتصادی در سطح کلان نمود.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - در عصر کنونی آموزش به یکی از مولفه های حیاتی و اثرگذار در توسعه اهداف سازمانی محسوب می شود و هیچ سازمانی بدون توجه به آموزش نیروی انسانی و نقش سازنده آن در ارائه خدمات بهتر ، پویا تر و علمی تر ، قادر به ادامه حیات نیست.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - نخستین پاراگراف - لید - هر خبر از اهمیت خاصی برخوردار است. این پاراگراف ویترین خبر شما به شما می آید و باید نگاه خواننده را به روزنامه شما جلب کند.

ادامه مطلب...ترکمن سسی : مجتبی لشکر بلوکی - یکی از مشکلات عصر فناوری اطلاعات ، کار کردن دائم با تلفن همراه می باشد و این رفتار در کودکان نیز به شدت تقلید شده است .

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - انجمن های صنفی در همه کشورهای دنیا نقشی تاثیرگذار و اساسی در حمایت از حقوق شهروندان، جلوگیری از قاچاق کالا، جلوگیری از سوء استفاده های اقتصادی شرکت های دولتی و خصوصی دارند و مانع از آنارشیسم یا هرج و مرج در قیمت گذاری،کمیت و کیفیت محصولات تولیدی و خدمات می شوند.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : نورمحمد دانشمند - شوق تاثیر گذاری و تغییر و تحولات در جامعه است که روزنامه نگاران را در فعالیت مداوم رسانه ای انگیزه می دهد هرچند بسیاری از تغییرات ورای توان روزنامه نگاران است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - عبدالغفار آخوند شفیعی با بیان اینکه امام حسین(رض) رهرو راه رسول الله بود آن حضرت را مظهر شجاعت و مدافع مسیر حق و عدالت توصیف کرد.

ادامه مطلب...


ترکمن سسی : وحید حاج سعیدی - درست است که هفته گذشته پهلوان پنبه یا همان هالک ایرانی در مقابله با گوریل قزاقستان خیلی زود و قبل از اینکه هوک اول به هوک دوم تبدیل شود، ضربه فنی شد، ولی قبول کنیم اشتباه محاسباتی و تاکتیکی هم بخشی از زندگی یک ورزشکار است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : طاهر جانی - فعالیت های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه غرب گلستان با یارکشی تنی چند از چهره های صاحب نام استارت پیش از موعد خورده است.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی : مهران دالوندی با اشاره به اهمیت آموزش های امداد و نجات برای خود نجاتی در حوادث طبیعی و مصنوعی بر ضرورت بهره گیری از تمام ظرفیت ها از جمله فضای مجازی و کتب درسی تاکید کرد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی : هادی حق شناس - نزدیک به یک چهارم یا 25 درصد از عمر دولت سیزدهم گذشت. اما در دولت جدید برخلاف انتظارها، بهبود برخی از شاخص‌ها که مهم‌ترین آن هم شاخص نرخ تورم است اتفاق نیفتاد.

ترکمن سسی

turkmensesi

نوین وب گستر

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی