ادامه مطلب...


ترکمن سسی - سارا مفیدی بانوی نقاش ترکمن می گوید: یک هنرمند نسبت به پدیده ها و اتفاقات اطرافش حساس تر است و این حساسیت را با هنرش نشان میدهد تا جامعه به درک و آگاهی بهتری نسبت به اتفاقات اطرافش برسد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – رئیس مرکز آموزشی درمانی آل جلیل آق قلا می گوید: برای اولین بار رشته های فوق تخصصی آسم ، آلرژی و روماتولوژی در این مرکز دارای کلینیک فعال است و در آینده نزدیک شاهد رشته های فوق تخصصی بیشتری نیز خواهیم بود.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی – احمد ایری مدیر باشگاه میدان آق قلا می گوید: ترکمن صحرا یک معدن است. والیبال در خون مردم صحراست. اینجا استعدادهای فراوان وجود دارد. برای بهره برداری از این معدن باید با تمام قوا برنامه ریزی و از سنین پایه کار بکنیم.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - صاحب جمال ترکمن بودن خود را ویژگی و افتخاری برای خودش می داند و می گوید:  ترکمن قومیتی از اقوام ایران است که باعث زیبایی ایران شده است.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – هولدینگ بافه سیم گلستان تاکنون دو دوره عنوان برند کیفیت برتر سیم و کابل را کسب کرده و سالانه بیش از ۲۰ میلیون دلار صادرات دارد و دستاوردهای آن در عرصه بین المللی در نوع خود کم نظیر است.

ادامه مطلب...ترکمن سسی - نورمحمد دانشمند - کمک اوغلی در عرصه شعر و ادب و هنر امروز ترکمن صحرا نامی آشناست. چهره ای که چندین هنر را باهم دارد و هرکدام می تواند بهانه ای برای نوشتن گزارش باشد.

ترکمن سسی

turkmensesi

نوین وب گستر

گرمایش تابشی تنور گازی