ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - نشست نخبگانی اقشار و فرهیختگان اهل سنت گلستان با موضوع دستاوردهای داخلی و بین المللی انقلاب اسلامی ظهر امروز به میزبانی مرکز اسلامی گلستان در گرگان برگزار شد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی - سنت حسنه جمع آوری خیرات و کمک های مردمی برای افراد نیازمند از ادوار پیشین در بین ترکمن ها مرسوم بود و معتمدین و بزرگان هر محله یا روستا جهت کمک به نیازمندان اقدام می کردند تا مشکل انها حل شود.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: آغاز عملیات اجرایی بیمارستان 400 تختخوابی گنبدکاووس (رازی) منوط به تامین و تحویل زمین است و تا زمین مورد نیاز تحویل نشود علوم پزشکی عملا نمی تواند کار را آغاز کند.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی – حاج عصام الدین گوگلان مدرس مدرسه علوم دینی ربانیه چنارلی به همراه دو نفر از مدیران این مدرسه علوم دینی از پنجم الی دوازدهم دی ماه امسال سفر علمی فرهنگی یک هفته ای به کشور تانزانیا داشتند.

ادامه مطلب...ترکمن سسی - عبدالصمد مهیمنی - پنجشنبه هشتم دیماه ۱۴۰۱ با تصمیم قبلی ساعت ۱۰ صبح خودم را به ایستگاه راه آهن گرگان رساندم تا سفری نیمروزه به منطقه مرزی اینچه برون داشته و از نزدیک با مردم مهربان و سخت کوش این خطه از استان گلستان رو در رو ارتباط بر قرار و از حال و روزشان با خبر باشم.

ادامه مطلب...ترکمن سسی - علاج بخشی خلیج گرگان به عنوان یکی از طرح های اساسی و اولویت دار گلستان ، با محوریت لایروبی کانال‌‌‌های آشور ، چپاقلی و خوزینی با درنظر گرفتن صدها میلیارد تومان اعتبار به صورت ویژه در حال پیگیری و انجام است.

ترکمن سسی

turkmensesi

نوین وب گستر

 

 

 

گرمایش تابشی تنور گازی