تصویر/ فیلم

نظرات کاربران

کارگاه-آموزشی-و-نقد-داستان-امروز-دوشنبه-در-آق-قلا-برگزار-می-شود   ترکمن سسی - یکی دیگر از نشست های دوره ای آموزشی و کارگاه نقد داستان در آق قلا با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن ادبی آینا عصر امروز (دوشنبه) برگزار می‌شود.
مافیای-گوشت-مصنوعی   ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی روزنامه نگار و طنزنویس گلستانی نوشت: خدا بیامرز «آبراهام مزلو»  نظریه‌پرداز کلاسیک مدیریت، در مورد نیازهای اساسی انسان شکر های فراوانی ببخشید نظریات متعددی افاضه کرده است.
آثار-تولیدی-رادیو-ایران-با-عنوان-صد-و-چهل-شهید،-صد-و-چهل-روایت-رونمایی-می-شود   ترکمن سسی - مدیر روابط عمومی شبکه رادیویی ایران از برگزاری آیین رونمایی از آثار تولیدی رادیو ایران با عنوان "صد و چهل شهید، صد و چهل روایت" با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور خبر داد.
شنبه-یکم-مهرماه،-روز-اول-سال-تحصیلی-۱۴۰۳-۱۴۰۲    ترکمن سسی - مدیر کل آموزش و پرورش گلستان از آغاز سال تحصیلی جدید از شنبه یک مهرماه خبر داد و گفت: قطعا شروع سال تحصیلی روز اول مهر خواهد بود و ما هیچ تعطیلی برای ابتدای مهر نداریم.
رونالدو-مهربان،-امسال-رو-اینجا-بمان ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی روزنامه نگار و طنز نویس گلستانی در یادداشتی نوشت: خدا را کرور کرور شکر «رونالدو تایم» هم به خیر و خوشی، با کمترین تلفات ممکن به پایان رسید...
استاندار-گلستان-مدل-دفاع-مقدس-در-تمامی-بحران-ها-مفید-باشد   ترکمن سسی - استاندار گلستان گفت: دفاع مقدس الگو و مدلی است که می تواند در تمامی بحران ها و گردنه های پیش روی ملت ایران موثر و مفید باشد.
آرمانها-و-ارزشهای-ماندگار-دفاع-مقدس-را-پاس-بداریم ترکمن سسی - عبدالرسول جوادی بالاجاده - هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است برای تامل و تدبر به آرمانها و ارزشهای نظام مقدس در دفاع همه جانبه، دفاعی که در سایه آن ارزشهای بسیاری نهفته است.
بیمارستان-تخصصی-سرطان-در-جاده-گرگان-آق-قلا-در-حال-ساخت-است   ترکمن سسی - این بیمارستان در زمینی به مساحت ۴۵ هزار مترمربع و زیر بنای حدود ۳۰ هزار متر مربع ساخته خواهد شد و شامل بخش های مختلف تشخیصی و درمانی سرطان است.
بریز-و-بپاش-وزارت-نیرو-برای-خوش-مصرف-ها   ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی روزنامه نگار گلستانی در یادداشتی نوشت: این قدیمی ها هم برای خودشان دورانی داشتند. بندگان خدا قدر برق مفتی را نمی دانستند و از آن می ترسیدند و معتقد بودند «گر چه باران نعمتست از برق ترس!» غافل از اینکه چند نسل بعد که ما باشیم از قبض برق به ویژه مخلفاتش می هراسیم!
اهدای-بسته‌های-نوشت-افزار-ایرانی-به-فرزندان-مددجویان-زندان‌های-گلستان   ترکمن سسی - تعدادی بسته‌های نوشت‌افزار ایرانی اسلامی، در آستانه‌ی شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و به همت اداره کل زندان‌ها و مشارکت کانون پرورش فکری و همکاری انجمن حمایت از زندانیان گلستان و مجمع خیرین، به فرزندان خانواده های زندانیان استان اهداء شد.
دریای-خزر،-بوتیمار-و-دیدگان-ترکمنی   ترکمن سسی - ناصرقلی سارلی در یادداشتی نوشت: این روزها، خبر نگران‌کننده‌ای درباره پس‌نشستن آب دریای خزر منتشر شده است و از آن وخیم‌تر، این‌که گفته‌اند روسیه ده‌ها و صدها بند و سد بر روی رود ولگا درحال طراحی و اجرا دارد؛ رود عظیمی که گویا بیش از ۹۵ درصد آب دریای خزر را تأمین می‌کند.
بینی-مصنوعی-و-فدراسیون-فوتبال ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - ویلیام جیمز در جایی گفته:« بزرگترین کشف نسل امروز این است که انسان می تواند با تغییر ذهنیت، زندگی خود را تغییر دهد. » خدا بیامرز خبر نداشت امروز برای تغییر زندگی، نیاز به تغییر ذهنیت نیست و کافی است باشگاه یا مدیر برنامه های خود را عوض کنید!
شهردار-سیجوال-برکنار-و-سرپرست-جدید-تعیین-شد   ترکمن سسی - اعضای شورای اسلامی شهر سیجوال با پنج رای کامل، بهروز ایری شهردار این شهر را از سمت خود برکنار و تا تعیین شهردار جدید، امیر رحمانی از کارکنان آن مجموعه را به عنوان سرپرست جدید شهرداری معرفی کرد.
در-گفتگو-با«علیرضا-کیهانی»-مربی-آموزش-شنا-بررسی-شد-ضرورت-یادگیری-شنا-و-تبعات-مثبت-این-ورزش  ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - ورزش شنا به عنوان یکی از رشته های ورزشی جذاب همواره مورد توجه بسیاری از افراد جامعه قرار دارد.
برداشت-هندوانه-آجیلی-و-رونق-فصلی-در-بخش-داشلی-برون   ترکمن سسی - فصل برداشت هندوانه آجیلی در بخش داشلی برون از ابتدای شهریور آغاز شده و تا پایان شهریور ادامه دارد.
تبلیغات-در-خزینه-حمام-عمومی   ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - کلیفتن فادمین (Clifton Fadiman) مقاله نویس آمریکایی جایی گفته تجربه به ما نشان داده است اگر کسی مستقیم در چشم ما نگاه می کند، بالاخص اگر دست محکمی هم بدهد، دارد چیزی را از ما پنهان می کند!
والیبالیست-جوان-آق-قلایی-به-تیم-افق-قم-پیوست   ترکمن سسی - بهزاد حسن قاسمی پشت خط زن خوش آتیه آق قلایی برای بازی در فصل آتی لیگ دسته یک والیبال کشور با تیم افق قم قرارداد بست.
درخشش-روزنامه-نگار-گلستانی-در-جشنواره-بین-المللی-ملت-امام-حسین-ع   ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی نویسنده و روزنامه نگار گلستانی نیز در بخش متون ادبی ( داستان کوتاه) دومین سوگواره بین‌المللی ملت امام حسین علیه السلام حایز رتبه اول گردید.
واژگونی-خودروی-پراید-در-کلاله-۶-نفر-را-راهی-بیمارستان-کرد ترکمن سسی - معاون امدادونجات هلال احمر گلستان از مصدوم شدن ۶ نفر بر اثر واژگون شدن خودروی پراید در کلاله خبر داد.
ارتقای-مجتمع-آموزش-عالی-سلامت-گنبدکاووس-به-دانشکده-پرستاری   ترکمن سسی - سرپرست مجتمع آموزش عالی سلامت گنبدکاووس از ارتقای این مرکز آموزشی به دانشکده پرستاری خبر داد.
استاندار-گلستان-اقدامات-جهادی-و-رشد-استان-فقط-با-بکارگیری-جوانان-میسر-است     ترکمن سسی – استاندار گلستان گفت: با روشنگری جوانان با تبیین دستاوردهای انقلاب می توان به بصیرتی امید آفرین دست یافت که منجر به رشد جامعه خواهد شد.
همایشِ-دانش‌آموختگیِ-طلابِ-اهلِ-سنّت-حوزه‌ی-عرفانیِ-قره‌بلاغ  ترکمن سسی - حوزه‌ی علمیه‌ی قره‌بلاغ، یکی از مراکزِ مهمِ دینی و علمیِ اهل سنت در گلستان است.همه‌ساله تعداد زیادی از علمایِ دینی و حافظانِ قرآن از این حوزه فارغ‌التحصیل می‌شوند و در چنین روزهایی  به این مناسبت مراسم باشکوهی با استقبال مردم و مسوولین برگزار می‌شود.
بیماران-مالیات-سرخود   ترکمن سسی - وحید حاج سعیدی - ما نفهمیدیم این چه ماگلومانیای فرهنگی است که در مملکت رواج پیدا کرده و دوست داریم همه چیز را بزرگنمایی کنیم و از کاه وارداتی با دلار تسعیر شده کوه بسازیم.
حکومت-مردم-پایه-مشروع-رسول-الله-ص ترکمن سسی - مجتبی لشکر بلوکی - انسان مخلوق خداست و دلیل برتری و اشرف مخلوقات بودن آن پذیرفتن بار امانت الهیست، عقل و اختیار باعث شد تکلیف انسان سنگین شود، و از زندگی نباتی و حیوانی که بر اساس غریزه و استعداد رشد مشخص و معلومی؛ خارج شود، تا جایی رسد که گردد خلیفه الله.
گلستان-میزبان-سیزدهمین-کنگره-علوم-باغبانی-ایران-در-هفته-پایانی-شهریور   ترکمن سسی - دبیر علمی سیزدهمین کنگره علوم باغبانی ایران از برگزاری سیزدهمین کنگره علوم باغبانی ایران از (۲۷ تا ۳۰ شهریور) به میزبانی استان گلستان خبر داد.

شقایق های صحرا

گرمایش تابشی تنور گازی