ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی – نامگذاری خیابانی به نام شاعر شهیر ترکمن مختومقلی فراغی در گرگان که پیشنهاد نماینده دانشگاه در شورای فرهنگ عمومی گلستان بود با حمایت مدیران ارشد استان مصوب شد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: نماد بورسی پتروشیمی گلستان در فرابورس بازگشایی و امکان خرید و فروش سهام این پروژه برای متقاضایان امکان‌پذیر شده است.

 

 

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - هنرستان تمام خیرساز زنده‌یاد «احمد محمدی» صبح امروز چهارشنبه با حضور حمید رضا خان محمدی معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی افتتاح شد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، امروز چهارشنبه در سفری یکروزه به گنبد کاووس می آید.

ادامه مطلب...

 

 

گرگان – ترکمن سسی – استاندار گلستان گفت: توجه به اقتصاد سبز در گلستان ضرورتی اجتناب ناپذیر است و می تواند سرعت پیشرفت استان را افزایش دهد.

ادامه مطلب...

 

ترکمن سسی – سرپرست شهرداری آق قلا بر جمع‌آوری نخاله‌ها و ضایعات ساختمانی معابر سطح شهر و صدور اخطاریه به صاحبان املاکی که در معابر مصالح ساختمانی رها کرده و یا نخاله‌ پراکنده کرده‌اند، تاکید کرد.

ادامه مطلب...

 

 


ترکمن سسی - هنرستان تمام خیرساز زنده یاد احمد محمدی در گنبدکاووس، صبح فردا (چهارشنبه) با حضور مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی به بهره برداری می رسد.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی – کمتر از 24 ساعت بعد از حریق یک واحد دامداری در روستای آزادتپه ( شاقال دپه) ، ساعات اولیه بامداد امروز سه شنبه، بار کاه یک کامیون پارک شده دچار حریق شد.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی – ساعاتی قبل دو حادثه واژگونی خودرو در گلستان هفت نفر را راهی بیمارستان کرد. امداد گران جمعیت هلال احمر گلستان بلافاصله برای امدادرسانی به محل این دو حادثه عازم شدند.

ادامه مطلب...

 

 


ترکمن سسی - عبدالاحد ارمشی پیشکسوت والیبالی ترکمن صحرا به عنوان مسول جدید ورزش و جوانان بخش داشلی برون منصوب شد.

ادامه مطلب...

 

 


ترکمن سسی - یک واحد دامداری ساعاتی قبل ، در روستای آزاد تپه( شاقال دپه) طعمه حریق شد اما خوشبختانه هیچگونه خسارات جانی به جای نگذاشت.

ادامه مطلب...

 ترکمن سسی - اخیرا معدود افرادی مدعی شده‌اند که در زمان بازداشت نزد ضابطان قضایی، بازرسی برهنه بدنی در خصوص آن‌ها انجام شده است.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - تصاویری ببینید از گشت و گذار در شهر گرگان مرکز گلستان در نیمروز صاف و آفتابی یکشنبه چهارده خرداد ماه 1402

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - استاندار گلستان طی احکام جداگانه‌ای دبیر و جانشین دبیر و رئیس دبیرخانه ستاد انتخابات استان گلستان و روسای کمیته‌های ذیل آن را منصوب کرد.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، ضمن قدردانی از عوامل برپایی و مردم فرهنگ مدار گلستانی، گفت: در سه روز برپایی این نمایشگاه، حدود 40 هزار گلستانی از رویداد مد و لباس بازدید کردند.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر گلستان از پوشش امدادی به 43 حادثه و ارائه خدمات امدادی به 115 نفر در هفته گذشته خبر داد.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - پیکر مرحوم هوشنگ ایری شاعر ترکمن، عصر جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ با حضور هزاران نفر از مردم منطقه در شهر سیجوال تشییع شد.

ادامه مطلب...

 

 

ترکمن سسی - استاندار گلستان گفت: تنش آبی در گلستان وضعیت ویژه‌ای دارد و هیات وزیران و دولت مصوبه‌ای را برای اختصاص بودجه ویژه در راستای رفع تنش آبی در گلستان داشته است.

ادامه مطلب...

 


 
ترکمن سسی - استاندار گلستان گفت: تشکیل خانواده و انتخاب همسر مناسب یکی از ارکان مهم سعادت در زندگی است و ما باید نحوه انتخاب درست را به فرزندانمان بیاموزیم.

ادامه مطلب...

 


ترکمن سسی - "هوشنگ ایری" و "بایرام گلدی سبحانی" دو شاعر و نویسنده ترکمن صحرا امروز پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ به دیار باقی شتافتند.

ترکمن سسی

turkmensesi

نوین وب گستر

گرمایش تابشی تنور گازی